Zakup i płatność

Klikając "kup teraz" masz u nas możliwość płatności za zakupioną rzecz na trzy sposoby:
- PayU (za pośrednictwem serwisu Allegro) ZALECANE
- Przelew bankowy (dane poniżej lub w e-mailu zwrotnym)
- Za pobraniem (płatność przy odbiorze)
Za wysyłkę płacisz u nas TYLKO RAZ. W celu zaokrąglenia kwoty zakupu dopłacasz tylko po symbolicznym 1 GROSZU do każdej kolejnej rzeczy w przesyłce.
Po dokonaniu zakupu przez Ciebie, na płatność czekamy 7dni (tolerujemy 14dni) od daty zakupu pierwszego ubranka, potem wysyłamy przypomnienie i oczekujemy na wpłatę najpóźniej do 20-go dnia od daty zakupu.
W przypadku braku kontaktu i wpływu za zakupione przedmioty, po 21 dniach od daty zakupu zgłaszamy sprawę do ALLEGRO. Możliwość ustaleń indywidualnych (wówczas prosimy o kontakt).
Ceny i rodzaje wysyłek zamieszczone są w opisie przedmiotu (w zakładce dostawa i płatność). Cena wysyłki zawiera koszt koperty bąbelkowej.

Wysyłka

Od momentu dokonania wpłaty (otrzymania przez nas wpłaty/ przelewu lub potwierdzenia wpłaty) przesyłkę wysyłamy w ciągu 24h. Wysyłki realizujemy w dni robocze (PN- PT)
Prosimy pamiętać o wypełnieniu formularza "dostawy/ zapłaty". Znacznie przyśpieszy to realizację wysyłki. Jego brak może znacznie opóźnić wysyłkę lub w skrajnych przypadkach wstrzymać ją całkowicie, do czasu wyjaśnienia.
Wszystkie przedmioty pakujemy w wysokiej jakości koperty bąbelkowe, koperty tekturowe, kartoniki lub foliopaki. Nasze przesyłki obsługuje Poczta Polska S.A. oraz SIÓDEMKA i DPD.

Zwroty

Kupując w naszym sklepie, biorąc pod uwagę Państwa komfort i przepisy prawa konsumenckiego, mają Państwo możliwość zwrotu zakupionego przedmiotu w ciągu 10dni od jego otrzymania. Warunkiem tego jest:
- Informacja do nas o zaistniałej sytuacji i chęci dokonania zwrotu.
- Zachowane wszelkie metki itp. na ubranku. (jeżeli są)
- Rzecz nienaruszona, w takim stanie jakim ją Państwo otrzymali (nieużywana, nieuszkodzona itp.)
Kolejne wskazówki i kroki do szybkiego i bezproblemowego zwrotu otrzymają wówczas Państwo od nas drogą e-mail, po otrzymaniu przez nas takiego zgłoszenia.