O firmie

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą prowadzącą sprzedaż oryginalnych ubranek i artykułów dla dzieci i młodzieży znanych marek. Sprzedawane przez nas ubranka oraz inne artykuły pochodzą głównie z importu. Wszystkie sprzedawane przez nas ubranka są w 100% oryginalne, nowe i nie używane!
Naszą sprzedaż prowadzimy głównie poprzez wykorzystanie serwisu allegro, zapraszamy do zakupów.

Nasze wartości

ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJA KLIENTA
To dzięki Tobie i Twojemu zadowoleniu nasz sklep może istnieć. Zapewniamy, że dokonamy najwyższych starań by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i satysfakcji. Proszę zapoznaj się z "zasadami naszego sklepu" aby Twój zakup i transakcja nie budziły wątpliwości oraz były jasne, przejrzyste i satysfakcjonujące!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
Wyróżnia nas i bardzo ważny jest dla nas kontakt z Tobą. Jeżeli nasuwają się Tobie jakieś wątpliwości, masz pytania (może wymiary ciuszków, skład materiału, parametry...)? Skontaktuj się z nami! Odpiszemy na każdego e-maila lub telefon...

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I NISKIE CENY
W naszym sklepie oferujemy tylko w 100% oryginalne rzeczy, znanych i cenionych marek (takich jak H&M, C&A). Staramy się sprawdzić pod kątem jakości każde sprzedawane ubranko, przed wystawieniem do sprzedaży oraz przed wysyłką. U nas zawsze kupisz taniej od ceny na metce!