• Strony, sklepy, aplikacje internetowe

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę?
Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt.

strony internetowe koszalin

Strony internetowe

Tworzone przez nas strony www są estetyczne, atrakcyjne wizualnie oraz przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne, zarówno dla odwiedzających, jak i dla Ciebie. Strona, którą Ci oddamy będzie niezwykle prosta w obsłudze. W zestawie otrzymasz profesjonalny panel CMS, dzięki któremu z łatwością dodasz nowe materiały lub w razie potrzeby - edytujesz obecne.

Sklepy internetowe

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to klucz do sukcesu w branży e-commerce. Nasze sklepy są zoptymalizowane pod kątem wyglądu, klienta i konwersji. Dodatkowo udostępniamy zaawansowane narzędzie webmasterskie do edycji wyglądu sklepu. Dzięki technologii RWD zakupy w Twoim nowoczesnym sklepie będą czystą przyjemnością dla klientów.

pozycjonowanie i optymalizacja

Działania SEO

Pozycjonowanie stron to zadanie, na które składa się wstępna optymalizacja witryny oraz późniejsze działania "off-site" mające na celu stopniowe podnoszenie pozycji w wyszukiwarce na wybrane frazy. Wysokie miejsca w wyszukiwarce Google to najtańszy i najbardziej efektywny sposób dotarcia do nowych klientów.

Standard RWD

Wszystkie strony internetowe a także aplikacje projektujemy w najnowszych standardach responive web design.

Wsparcie techniczne

W ramach naszej usługi otrzymasz od nas bezpłatną pomoc techniczną związaną z funkcjonowaniem aplikacji.

Porto

Hosting i domena

Wybierając naszą ofertę nie musisz martwić się o hosting i domenę. Wszystko jest wliczone w cenę naszej usługi.

Panel CMS

Nasze strony wyposażone są w intuicyjny i przejrzysty panel zarządzania, dzięki któremu bez problemu zaktualizujesz treści na stronie.