• Projektowanie oraz usługi poligraficzne

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę?
Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt.

ulotki, doldery, broszury

Ulotki, foldery, broszury

Ulotki potrafią być ciągle sktuteczną drukowalną formą reklamy produktu czy usługi. Folder reklamowy to prezentacja oferty przy pomocy ilustracji i tekstów. Broszura składa się z kilku folderów spiętych razem, zawiera sztywne okładki, adresat może ją wielokrotnie przeglądać i w kontaktach z nadawcą powoływać się na dane w niej zawarte.

Wizytówki, papiery firmowe, koperty

W dzisiejszych czasach wizytówka nie jest tylko prostokątnym kartonikiem z danymi kontaktowymi. Profesjonalnie wykonana wizytówka i papier firmowy pomaga w tworzeniu wizerunku - zarówno firmy jak i osoby. Papieru firmowego i kopert używa się w przypadku większości oficjalnej korespondencji – do faktur, pok­witowań, umów, listów itp.

reklama koszalin

Gazetki reklamowe, katalogi

Gazetki promocyjne to nasza specjalność od wielu lat! Poza składem jesteśmy przygotowani by wykonać samodzielnie zdjęcia produktów do gazetek reklamowych co pozwala na kompleksową w pełni obsługę od pomysłu do efektu. Nasi doradcy służą w zakresie doradztwa w temacie papieru czy formy gazetki celem ułatwienia naszym Klientom podjęcia decyzji.

Banery, plakaty, reklamy wielkoformatowe

Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Poza banerami w ofercie posiadamy również plakaty, reklamy wielkoformatowe, bilboardy, systemy wystawiennicze roll-up, szyldy, folie do wyklejania witryn sklepowych itp. Pomożemy Ci dobrać najbardziej odpowiednią formę Twojej reklamy.

ogłoszenia, reklamy prasowe

Ogłoszenia i reklamy prasowe

Projektowane przez nas reklamy prasowe są nastawione na rozwój działalności firm tak poprzez rozwój marki jak i pozyskiwanie klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę - projekt kampanii, projekt reklam, nabycie powierzchni reklamowej, negocjacje cenowe z wydawnictwami, monitoring, analizę skuteczności.

Kartki okolicznościowe, zaproszenia

Oferujemy kartki okolicznościowe lub zaproszenia drukowane od podstaw według indywidualnie przygotowanego projektu. Jesteśmy przygotowani na każdą okazję: wszystkie okazje np. na imieniny, urodziny, ślub, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Narodziny Dziecka, Walentynki.

reklama dla firm

Pozostałe materiały reklamowe

Potrzebujesz innej formy reklamy, której nie znalazłeś w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami i opisz nam swoje wymagania.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Podczas całego procesu projektowania i tworzenia reklamy uwzględniamy wszystkie uwagi i propozycje, jakie otrzymamy.

Doświadczenie

Nasi specjaliści posiadają od kilku do kilkunastu lat doświadczenia w branży.

Pasja

Każde zlecenie wykonujemy z należytą dbałością do szczegółów oraz pasją.

Porto

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas dla naszych Klientów jest bardzo ważny.

Kreatywność

Każdy projekt to setki nowych pomysłów! Znajdziemy rozwiązanie dla każdej reklamy.