• Reklama Koszalin
  Projektujemy i produkujemy
  SKUTECZNĄ REKLAMĘ
  Nasza PASJA - Twój SUKCES!
  Poznaj nas!
 • Strony internetowe
  Wykonamy dla Ciebie profesjonalną stronę www spełniającą wszystkie obecne standardy.

Agencja Reklamowa Getmi to najlepsi eksperci z dziedzin takich jak identyfikacja wizualna, marketing, poligrafia, strony i aplikacje internetowe.

Studio Reklamy Getmi

Skuteczna reklama efektywnie wspomaga rozwój przedsiębiorstw, marek oraz produktów poprzez kształtowanie ich wizerunku, tak aby stał się on bardziej wyróżniający i rozpoznawalny na rynku, a co za tym idzie bardziej interesujący dla potencjalnego odbiorcy. Oferujemy Państwu doradztwo i pomoc w procesie wprowadzania Państwa firmy na rynek. Nasze studio specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług reklamowych. Efektem naszej pracy jest mądry i dobry design, który odzwierciedla istotę marki, przyczyniając się do jej wzmocnienia, rozwoju, a przede wszystkim sukcesu.


Identyfikacja wizualna

Proces tworzenia wizerunku firmowego przebiega wieloetapowo. Finalnym produktem, który otrzymujecie Państwo jest spójny i wyrazisty wizerunek Waszej firmy, oparty na elementach identyfikacji.

Projekt + Druk

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług projektowych, skład komputerowy, a także wydruk zaprojektowanych materiałów. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, gwarantując wysoką jakość usług.

Strony internetowe

Zakres posiadanych kompetencji pozwala nam przygotować koncepcję, strukturę funkcjonalności strony, projekty graficzne, wdrożyć stronę z zachowaniem aktualnie panujących standardów.

Strona w abonamencie

Twój biznes potrzebuje profesjonalnie wykonanej strony internetowej, ale brakuje Ci funduszy? Płać za mobilną stronę internetową jedyne 35zł netto miesięcznie. Zero kosztów dodatkowych za hosting i domenę.

Kampanie reklamowe

Tworzymy strategie komunikacji na potrzeby kampanii wizerunkowych lub sprzedażowych. Rozumiemy różnicę w zasadach promocji produktów lub usług dla klientów finalnych i biznesowych.

Wyklejanie i montaż

Oferujemy usługi wyklejania na większości powierzchni: szyby, blacha, płyty PCW, stoiska reklamowe, stoiska sprzedażowe czy targowe. Zajmujemy się także montażem liter przestrzennych i kasetonów.

Zaufało nam już kilkaset firm z całej Polski

Kontakt z nami

Darmowa wycena

W związku z dużą ilością różnorodnych czynników każda kalkulacja dokonywana jest indywidualnie. W celu otrzymania wyceny za wykonanie usługi/produktu prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.


Dane kontaktowe


Godziny otwarcia

 • Poniedziałek - Piątek: 9 - 17
 • Sobota: 9 - 14
 • Niedziela: nieczynne